Ju jeni vizitori 4612220

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial ne rrugen'Naim Frasheri'
 • WhatsApp Image 2016-10-28 at 11.57.42
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-28 at 11.57.42%1/4
  • WhatsApp Image 2016-10-28 at 11.59.06%2/4
  • WhatsApp Image 2016-10-28 at 11.59.41%3/4
  • WhatsApp Image 2016-10-28 at 12.00.02%4/4
  1/4
  WhatsApp Image 2016-10-28 at 11.57.42
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 441
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga : Naim Frasheri
  • Zona e brendshme: 40 m²
  • Mbulim zone: 45 m²
   • per shitje 30 000 €
   • Per qira  200 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ka nje siperfaqe 44 m2 dhe eshte i organizuar open space + tualet
  Kryesisht eshte perdorur si bar kafe por mund te pershtatet per zyra,klinike dentare,agjensi turistike etj.
  Mund te jepet edhe me qera.Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 45.00 m²
   • Zone interneti 40.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Metaj
  email: daniela.metaj@c21infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %