Ju jeni vizitori 4612200

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira prane rruges se Kavajes
 • WhatsApp Image 2016-10-28 at 15.12.57
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-28 at 15.12.57%1/10
  • WhatsApp Image 2016-10-28 at 15.12.56%2/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.47%3/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.44%4/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.51%5/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.52%6/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.51 (1)%7/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.50%8/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.51 (2)%9/10
  • WhatsApp Image 2016-10-27 at 19.16.44 (1)%10/10
  1/10
  WhatsApp Image 2016-10-28 at 15.12.57
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 732
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 66 m²
  • Mbulim zone: 66 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira prane rruges se Kavajes.
  Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati 13 katesh.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.
  Ofrohet edhe mundesi parkimi.
  Per nje vizite na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 66.00 m²
   • Zone interneti 66.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta