Ju jeni vizitori 4646110

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • DSCN3212
  Full Screen
  • DSCN3212%1/5
  • DSCN3213 (2)%2/5
  • DSCN3214%3/5
  • DSCN3215%4/5
  • DSCN3211%5/5
  1/5
  DSCN3212
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 289
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkembi i Kavajes
  • Zona e brendshme: 47 m²
   • per shitje 27 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 tek zona e shkembit te Kavajes , apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 soggiorno , 1 banje dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet shume prane detit , vija e 3 . E pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojshem .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 47.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %