Ju jeni vizitori 4586982

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira restorant tek liqeni i thate
Ekskluzive
 • 20161027_122512
  Full Screen
  • 20161027_122512%1/11
  • 20161027_122617%2/11
  • 20161027_122630%3/11
  • 20161027_122509%4/11
  • 20161027_122519%5/11
  • 20161027_122523%6/11
  • 20161027_122529%7/11
  • 20161027_122538%8/11
  • 20161027_122543%9/11
  • 20161027_122601%10/11
  • 20161027_122615%11/11
  1/11
  20161027_122512
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 465
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i thate
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Restorant per qira tek liqeni i thate i organizuar dhe arreduar ne menyre moderne, organizohet nga 100 meter brenda me 11 tavolina , kuzhine e madhe dhe moderne , dy tualete. 40 meter verande , jepet me qira 600 euro, parapagese 6 muaj , gjithashtu eshte dhe opsioni i shitjes i paisur me hipoteke ,shitet 200.000 euro, veranda posedon nje pamje te bukur, te interesuarit mund te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta