Ju jeni vizitori 4586895

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qera te rezidenca Kodra e Diellit
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: INFI 540
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Kodra e Diellit
   • zone: - - -
   • Adresa: rezidenca kodra e diellit
    • Per qira  500 €
  • Detajet e prones

   Jepet me qera apartament te rezidenca Kodra e diellit. Ka nje orientim mjaft te mire dhe keni mundesine qe te jeni te paret per te jetuar ne kete ambjent.Apartamenti eshte ne proces mobilimi . Cdo pajisje do te jete e re qe e ben jetesen tuaj akoma me te rehatshme .
   Na kontaktoni!
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 2
    • Dhoma ndenje 1
    • te gjitha dhomat 2
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Enela Bregu
   Telefone: 00355699869958
   email: enela.bregu@c21infinity.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Infinity
   Telefone: 00355 42343822
   email: info@c21infinity.al
  • Harta