Ju jeni vizitori 4610611

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje prane Zogut te Zi.
 • c78dd9e6-15bf-4df4-9beb-dde5f8e66705
  Full Screen
  • c78dd9e6-15bf-4df4-9beb-dde5f8e66705%1/5
  • 6e8ccb32-4489-4a23-9c0b-3ee4a35aa2a9%2/5
  • e1159b29-636a-4076-b897-d1bd16cbb4a8%3/5
  • 073869c3-c186-45a1-b6e6-b48d73ed046a%4/5
  • 90fd3c53-b142-4402-ba10-d78b9c6f7ea5%5/5
  1/5
  c78dd9e6-15bf-4df4-9beb-dde5f8e66705
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 443
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Muhamed Gjollesha
  • Zona e brendshme: 119 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne rrugen Muhamed Gjollesha prane Zogut te Zi. Apartamenti ka nje siperfaqe 125 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje ballkon te madh. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me administrim shume te mire, me ashensor ne kate te 7. Apartamenti ka orientim lindje-perendim, gje qe ben te mundur nje ndricim shume te mire dhe ajrosje. Disponon certifikate pronesie.
  Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 119.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %