Ju jeni vizitori 4602461

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet biznesi i nje lokali ne rrugen e Elbasanit.
 • 1472962_554599714621335_195100615_n
  Full Screen
  • 1472962_554599714621335_195100615_n%1/10
  • 998642_554599197954720_585267034_n%2/10
  • 971320_554599467954693_2075611833_n%3/10
  • 988752_554598841288089_1482856363_n%4/10
  • 1003556_554599411288032_209715315_n%5/10
  • 1455151_554599667954673_233830524_n%6/10
  • 1464018_554599334621373_1558697607_n%7/10
  • 1468576_554599454621361_728348102_n%8/10
  • 1472914_554599304621376_293319772_n%9/10
  • 1476500_554597774621529_444636971_n%10/10
  1/10
  1472962_554599714621335_195100615_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 467
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga elbasanit
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • per shitje 25 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznesi i nje bar-kafe ne rrugen e Elbasanit.Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2 brenda per brenda plus dhe nje verande te bollshme me nje siperfaqe prej 100 m2. Biznesi ka vite qe eshte i ngritur, me nje ecuri shume te mire dhe me nje klientele te qendrueshme. Ambienti jepet dhe me qera me nje cmim te diskutueshem. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %