Ju jeni vizitori 4612320

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet super apartament me hipoteke buze rruge
 • 09f4559c-4ed4-45fd-91fe-d22fa54a1fa3
  Full Screen
  • 09f4559c-4ed4-45fd-91fe-d22fa54a1fa3%1/15
  • c594d0c0-1da8-4375-83ee-d6bd070d0035%2/15
  • 5905fcc2-d455-43cc-bb26-7ec294ecda20%3/15
  • 74c7ff63-bc70-48bf-81f2-5039a060e23b%4/15
  • 4ffc8a6f-e180-4f67-85ed-12ebb944d2c0%5/15
  • 7b271e63-5a75-411b-af3d-81a1a1314a43%6/15
  • 4f744e68-c001-4667-8749-9141851e5ef3%7/15
  • 7aea2017-7726-4d03-bd7c-0588b6f660b1%8/15
  • f0032981-1423-468e-968a-b99eeafdcce5%9/15
  • 0c45f8b6-f4ad-426e-81b0-249da6fb95a2%10/15
  • 7f3b7ae5-45bd-4eee-a61a-a57702066322%11/15
  • d05d6f6b-608f-49b2-b994-4a93a9a9c1b9%12/15
  • e9fb0306-bc6b-492d-bcc1-71ae79fa352a%13/15
  • b1e9b91d-4ce9-4bd8-8d4a-993818ab61cb%14/15
  • d47ac813-42e7-4310-9ae1-10ee16b3fd61%15/15
  1/15
  09f4559c-4ed4-45fd-91fe-d22fa54a1fa3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 196
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fusha e Aviacionit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga ''Dritan Hoxha''
  • Zona e brendshme: 98 m²
  • Mbulim zone: 106 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet super apartament me hipoteke buze rruges kryesore Dritan Hoxha, ne kryqezimin qe te con tek Spitali Ushtarak. Pallati ka punime shume cilesore, me ashensor dhe ndricim natyral ne te gjitha ambientet. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 98m2 te shfrytezuar me se miri. Eshte i organizuar me nje korridor te vogel i cili te con ne dhomen e ndenjes dhe te gatimit, dy dhoma gjumi, 3 ballkone ku njeri eshte ne ambientin e ndenjes,nje tek dhoma e gjumit dhe nje tjeter i bashkelidhur me tualetin,i cili mund te perdoret si depo. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim (ka edhe 3 kate siper), me pamje shume te mire nga rruga kryesore, dritaret jane dopioxham dhe nuk degjohen zhurma nga rruga. Apartamenti eshte shume pak i banuar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 106.00 m²
   • Zone interneti 98.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %