Ju jeni vizitori 4646034

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje te Zogu i Zi
 • 20161005_161529
  Full Screen
  • 20161005_161529%1/7
  • 20161005_161540%2/7
  • 20161005_161515%3/7
  • 20161005_161525%4/7
  • 20161005_161830%5/7
  • 20161005_161729%6/7
  • 20161005_161838%7/7
  1/7
  20161005_161529
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 196
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Karl Topia
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 79 m²
   • per shitje 74 999 €
 • Detajet e prones

  Ne hyrjen kryesore te Qytetit te Tiranes te Zogu i Zi ne nje pallat te ri dhe cilesor , ne katin e 7 shitet nje apartament 1+1 . Apartamenti eshte i organizuar nje 1 sallon dhe guzhine , 1 dhome gjumi 1 banjo dhe ballkon . Apartamenti shikon nga Lindja dhe ka pamje te lire , disponon Certifikate Pronesie dhe eshte shume i pershtatshem si per banim por edhe nje investim i sigurte duke pasur parasysh zonen sepse eshte afer disa universiteve te Huaja , ballkoni eshte i mbyllur me duralumin i cili se bashku me pjesen e dritareve te jashme krijon nje izolim total te zhurmave dhe te temperaturave te ambjentit te jashtem . Pallati eshte i ndertuar nga nje nga firmat e ndertimit me Prestigjoze ne Tirane me mundesi parkimi ne katin -1 , ndertimi eshte shume cilesor edhe administrimi eshte i persosur , me 2 ashnesore pallati ka ne perdorim edhe gjenerator ne rast emergjence .
  Ju ftojme te na kontaktoni qe ta beni tuajin kete apartament
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 79.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %