Ju jeni vizitori 4587058

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Lokal ne shitje
 • DSC_2797
  Full Screen
  • DSC_2797%1/18
  • DSC_2796%2/18
  • DSC_2799%3/18
  • DSC_2800%4/18
  • DSC_2802%5/18
  • DSC_2805%6/18
  • DSC_2806%7/18
  • DSC_2809%8/18
  • DSC_2810%9/18
  • DSC_2811%10/18
  • DSC_2812%11/18
  • DSC_2813%12/18
  • DSC_2814%13/18
  • DSC_2820%14/18
  • DSC_2816%15/18
  • DSC_2815%16/18
  • DSC_2821%17/18
  • DSC_2822%18/18
  1/18
  DSC_2797
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 137
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 5 maj
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 280 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet per shitje Lokal tek Rruga 5 Maji.
  Lokali ka siperfaqe te brendshme 65m2 dhe 75m2 verande e mbyllur, e gjitha me fasade xhami nga rruga kryesore.
  Aktualisht eshte ne gjendje pune me rreth 20 tavolina dhe nje klientele te ngritur.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %