Ju jeni vizitori 4646078

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent komercial
 • 14793832_678116625702246_617105470_n
  Full Screen
  • 14793832_678116625702246_617105470_n%1/6
  • 14793832_678116662368909_99757300_n%2/6
  • 14877852_678116655702243_585294924_n%3/6
  • 14877855_678116639035578_1328252839_n%4/6
  • 14886303_678116659035576_1550735568_n%5/6
  • 14937064_678116645702244_1481536090_n%6/6
  1/6
  14793832_678116625702246_617105470_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 463
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Mbrapa UET
  • Zona e brendshme: 106 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent komercial mbrapa UET.
  Funksioni i meparshem ka qene bar-kafe, por mund te pershtatet edhe per dyqan, magazine. I ndare ne 2 ambjente. dhe ka 2 hyrje per ne objekt.
  Ju ftojme te na kontaktoni per te planifikuar nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ticiana Bishqemi
  Telefone: +355672030827
  email: ticiana.bishqemi@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta