Ju jeni vizitori 4690417

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje tek Fresku
 • 14671223_341343726211983_856203486794078398_n
  Full Screen
  • 14671223_341343726211983_856203486794078398_n%1/6
  • 14717094_341343729545316_3421918807137345916_n%2/6
  • 14666245_341343716211984_4961890556667627559_n%3/6
  • 14642108_341343776211978_6883060139103463100_n%4/6
  • 14729214_341343789545310_8946056862240872549_n%5/6
  • 14731374_341343782878644_4187407466027593066_n%6/6
  1/6
  14671223_341343726211983_856203486794078398_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 447
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Muhamed Deliu
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 73 m²
   • per shitje 36 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 tek zona e Freskut. Me nje siperfaqje te totale prej 73 m2 organizohet ne dhome ndenje me kuzhine te ndare, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar, disponon Certifikate Pronesie (Hipoteke). Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %