Ju jeni vizitori 4587025

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 perball Ish-Profarmes ,Porcelan
 • 20161006_143232
  Full Screen
  • 20161006_143232%1/6
  • 20161006_143306%2/6
  • 20161006_143605%3/6
  • 20161006_143803%4/6
  • 20161006_143736%5/6
  • 20161006_143853%6/6
  1/6
  20161006_143232
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 552
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Perball Ish- Profarmes ,Porcelan
  • Zona e brendshme: 63,90 m²
  • Mbulim zone: 74,12 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 perball ish-Profarmes ,Porcelan.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri buze rruge.Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje ,1 tualet ,1 ballkon.Siperfaqet jane te bollshme dhe te shfrytezueshme.Bashke me apartamentin shitet edhe nje vend parkimi me nje vlere 7000 euro.Apartamenti bashke me parkimin disponojne certifikate pronesie.
  Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.12 m²
   • Zone toke 0.00 m²
   • Zone interneti 63.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %