Ju jeni vizitori 4610504

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 2+1 te 'Liceu'.
 • IMG-20161031-WA0008
  Full Screen
  • IMG-20161031-WA0008%1/9
  • IMG-http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/d04ef100-6226-4bff-aec8-46059740920d20161031-WA0001%2/9
  • IMG-20161031-WA0002%3/9
  • IMG-20161031-WA0003%4/9
  • IMG-20161031-WA0000%5/9
  • IMG-20161031-WA0004%6/9
  • IMG-20161031-WA0006%7/9
  • IMG-20161031-WA0005%8/9
  • IMG-20161031-WA0007%9/9
  1/9
  IMG-20161031-WA0008
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 469
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Elbasanit"
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
  • Zone toke: 115 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qera 2+1 me kushte komode dhe bashkohore,me ballkon dhe hapesira te medha. Hyrja ndodhet ne rrugen e 'Elbasanit' prane 'Liceut'.Cmimi eshte neto dhe i diskutueshem ne varesi te kontrates.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone toke 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta