Ju jeni vizitori 4646043

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet ambjent komercial me qira.
 • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.20 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.20 (1)%1/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.15%2/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.19%3/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.16%4/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.21 (1)%5/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.20%6/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.22 (1)%7/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.21%8/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.18%9/10
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.22%10/10
  1/10
  WhatsApp Image 2016-11-03 at 16.35.20 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 733
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambjent komercial me qira prane Gardes se Republikes.
  Abjenti perbehet nga nje open spac, 2 zyra te vecanta dhe nje tualet.
  Eshte pjeserisht i mobiluar.
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe shume cilesor.
  Survejim 24 ore me kamera dhe administratore.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta