Ju jeni vizitori 4610647

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet shtepi me qira
 • 20161101_134232
  Full Screen
  • 20161101_134232%1/11
  • 20161101_134215%2/11
  • 20161101_134228%3/11
  • 20161101_134440%4/11
  • 20161101_134259%5/11
  • 20161101_134250%6/11
  • 20161101_134322%7/11
  • 20161101_134325%8/11
  • 20161101_134331%9/11
  • 20161101_134345%10/11
  • 20161101_134358%11/11
  1/11
  20161101_134232
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 496
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: shtepi
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet shtepi me qira ne rrugen e Elbasanit me siperfaqe te brendshme 120 m2 e organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen tre dhoma gjumi dhe 2 tualete.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta