Ju jeni vizitori 4610536

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen zyra me qira ne Bllok
 • IMG-20161101-WA0004
  Full Screen
  • IMG-20161101-WA0004%1/6
  • IMG-20161101-WA0001%2/6
  • IMG-20161101-WA0002%3/6
  • IMG-20161101-WA0003%4/6
  • IMG-20161101-WA0000%5/6
  • IMG-20161101-WA0005%6/6
  1/6
  IMG-20161101-WA0004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 497
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepen hapsire per zyra me qira ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes te ndara ne tre ambiente nje ballkon edhe nje tualet. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta