Ju jeni vizitori 4646046

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • 20161101_093748
  Full Screen
  • 20161101_093748%1/10
  • 20161101_093758%2/10
  • 20161101_093737%3/10
  • 20161101_093817%4/10
  • 20161101_093921%5/10
  • 20161101_093841%6/10
  • 20161101_093853%7/10
  • 20161101_093909%8/10
  • %9/10
  • 20161101_094050%10/10
  1/10
  20161101_093748
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 498
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Mustafa Matohiti
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 109 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira me siperfaqe te brendshme prej 100 m2 e organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dy dhoma gjumi nje ballkon dhe dy tualete.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 109.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta