Ju jeni vizitori 4612174

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qira
 • 20161102_101922
  Full Screen
  • 20161102_101922%1/9
  • 20161102_101930%2/9
  • 20161102_101856%3/9
  • 20161102_102008_HDR%4/9
  • 20161102_102020%5/9
  • 20161102_102056%6/9
  • 20161102_101955%7/9
  • 20161102_102034%8/9
  • 20161102_102117%9/9
  1/9
  20161102_101922
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 500
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Perlat Rexhepi
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Mbulim zone: 136 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon me guzhine, ballkon, tre dhoma gjumi, 2 ballkone si dhe dy tualete. Apartamenti eshte i orientuar jug-perendim ne katin e 5 te tij me nje pamje te lire.Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe garazhdi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 136.00 m²
   • Zone interneti 128.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta