Ju jeni vizitori 4646089

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira 21 Dhjetori
 • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (4)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (4)%1/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.21 (5)%2/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.22%3/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.21 (6)%4/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (1)%5/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (6)%6/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.21 (2)%7/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.21 (1)%8/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.21%9/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.21 (4)%10/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (7)%11/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (9)%12/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.48.21 (3)%13/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (2)%14/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (8)%15/16
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40%16/16
  1/16
  WhatsApp Image 2016-11-01 at 16.47.40 (4)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 514
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos.
  Apartamenti eshte i kompozuar ne nje paradhome qe ben lidhjen e deres kryesore me deren e shtepis, 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet, 1 dhome nderjeje dhe 1 ballkon.
  Drejtimi i apartamentit eshte nga jugu dhe perendimi.
  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe shume komod.
  Rent: 500 Euro - i diskutueshem
  Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta