Ju jeni vizitori 4586972

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super apartament duplex per shitje/qira
 • Panorama6
  Full Screen
  • Panorama6%1/22
  • PA300181%2/22
  • Ndenje kati 1A%3/22
  • PA300233%4/22
  • Ndenje kati 2%5/22
  • PA300236%6/22
  • Ndenje kati 1A (1)%7/22
  • PB040158_ok%8/22
  • PB040160_ok%9/22
  • Kuzhina%10/22
  • Panorama3%11/22
  • Dhome miqsh 2%12/22
  • Dhome miqsh 1%13/22
  • Master Room%14/22
  • Dhome femijesh%15/22
  • Panorama4%16/22
  • Banjo Master Room%17/22
  • Panorama1%18/22
  • Panorama2%19/22
  • PB040152_ok%20/22
  • Petrit Sarali Kati 8. shkall 1-100-page-001%21/22
  • Petrit Saraili Kati 9. shkall 1-100-page-001%22/22
  1/22
  Panorama6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 547
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: shtepi duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Brryli
  • Zona e brendshme: 255 m²
   • per shitje 320 000 €
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Shtepia nga jashte
  Ashensori 100% I sigurte (shtytje me piston nga poshte jo terheqje me kavo nga lart)
  Pallati ka vetem 14 familje (2 ne cdo kat)
  Shkallet e pallatit jane te hapura (jo tynel) per ajrosje dhe drite natyrale
  Shtepia ka 2 taraca nga 90 m2 sejcila.
  Taraca 1 e shtruar me gure gjirokastre me fuga te gjera si ne kohen e romes.
  Taraca 2 me derrasa kundra ujit e cila sherben dhe per ruajtjen e temperatures ne shtepi + nje shtepize verore/dimerore
  Pamje 360 grade, Dajti, Lana, Kruja, Statuja e nenes shqiperi
  Ndricimi 100% Delta Light USA
  Gjelberimi;
  Trandafila, pisha,mullaga, borsilok, Ujitja automatike
  Shtepia nga brenda
  Kati 1
  Holl qendror 60 m2 per ndejtje gjate dites. Vetrate plastike 10 m2 qe shikon dajtin. Sobe me dru dhe sistem sonor te instaluar 5+1 BOSE Lifestyle
  Kuzhina druri 25 m2 me porosi ne itali e mbyllur me vetrate druri dhe xham qe mos dalin ererat e gatimit. Pajisjet me te fundit.
  1 Banjo komplete sherbimi me dritare (WC,Dush, lavatrice dhe tharese) per miqte apo personelin ndihmes.


  Kati 2
  Ngjitje me shkalle druri. Sheshpushim i shkalles me vetrate per ndricim natyral
  Holli per mbrejme,25 m2 me oxhak dhe dalje ne taraca.
  2 dhoma gjumi komplete miqsh (femijesh) me banjo komplete me dritare
  1 studio gjimnastike
  1 dhome matrimoniale me dalje ne tarace, garderobe e banjo komplete; mermer. Me dritare dhe gura xhami per ndricim natyral
  Ndricimi I te dy kateve nga FLOS dhe Artemide

  Energjia
  Orjentim 100% Jug. Ngrohje dhe kursim nga energjia e diellit
  2 Sisiteme qendrore kondicionimi ngrohje ftohje me rregullues lageshtire. 1 per cdo kat
  Panele diellore
  Sobe dhe oxhak per ngrohje me dru
  Izolim shtese i jashtem me kapot (viti 2014) si dhe taracat
  Dritare dopio xham plastike austriake firma REHAU
  100% parket druri perjashto kuzhinen dhe banjot (kati i dyte fjetja me parket 5 cm mbi dyshemene per ruajtje temperature)
  Ndotja
  Kati 8 dhe 9 eviton shurmat dhe pluhurin
  Kati 8 dhe 9 nuk ka asnje komshi pas murit, asnje zhurme
  Nuk ndertohet me asgjekundi perqark shtepise qe te prishi pamjen
  Pozicioni strategjik
  Distanca nga Materniteti 100 m
  Distanca nga QSUT 1.9 km ose 8 minuta makine ose 23 min ne kembe( trego ne Google map)
  Big Market tek dera
  Distanca nga Bulevardi deshmoret e kombit 1.8 km ose 23 minuta ne kembe ( trego ne Google map). Nuk nderron trotuar. Favorizon bicikletat
  Kend i ri lodrash per femije (nderuar nga Coca cola inaguruar dt21 shtator 2016)
  Transporti publik
  Stacioni autobuzit Unaza 4 min ne kembe
  Stacioni autobuzit Materniteti i ri – Sahati 1 minut ne kembe
  Trafiku: Unaza nuk bllokohet kurre!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 255.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %