Ju jeni vizitori 4646176

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne shitje.
 • DSCN0279
  Full Screen
  • DSCN0279%1/21
  • DSCN0254%2/21
  • DSCN0231%3/21
  • DSCN0229%4/21
  • DSCN0230%5/21
  • DSCN0232%6/21
  • DSCN0233%7/21
  • DSCN0234%8/21
  • DSCN0237%9/21
  • DSCN0240%10/21
  • DSCN0239%11/21
  • DSCN0238%12/21
  • DSCN0241%13/21
  • DSCN0243%14/21
  • DSCN0242%15/21
  • DSCN0244%16/21
  • DSCN0245%17/21
  • DSCN0247%18/21
  • DSCN0249%19/21
  • DSCN0250%20/21
  • DSCN0253%21/21
  1/21
  DSCN0279
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 327
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e 5-te.
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 154 m²
  • Zone toke: 49 m²
   • per shitje 105 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 me hipoteke me siperfaqe totale 154 m2.
  Prona ndodhet ne Rrugen e 5-te te qytetit me pamje nga deti.
  Pallati eshte i ri me strukture moderne dhe punime mjaft cilesore,me hidroizolim,termoizolim,ngrohje qendrore,antene qendrore satelitore si edhe vale interneti Wifi.Hyrja perbehet prej 2 dhome gjumi , 1 sallon sebashku me kuzhine,2 tualete,dhe 3 ballkone.
  Per me shume informacion ju lutm na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 154.00 m²
   • Zone toke 49.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %