Ju jeni vizitori 4586977

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • DSCN3121
  Full Screen
  • DSCN3121%1/11
  • DSCN3127%2/11
  • DSCN3131%3/11
  • DSCN3122%4/11
  • DSCN3123%5/11
  • DSCN3126%6/11
  • DSCN3125%7/11
  • DSCN3129%8/11
  • DSCN3130%9/11
  • DSCN3124%10/11
  • DSCN3128%11/11
  1/11
  DSCN3121
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 292
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Drejtoria e Policise
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Aleksander Goga"
  • Zona e brendshme: 97 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqje totale 97 m2 prane rajonit te policise Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 depo . ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ,te perfunduar ne vitin 2012. Ka drite nga te gjitha anet dhe ndodhet ne nje zone mjaft te qete te qytetit. Per me shum informacion, pres te me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %