Ju jeni vizitori 4612316

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Bllok
 • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.31
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.31%1/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.27%2/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.34 (1)%3/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.34%4/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.33%5/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.33 (1)%6/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.29%7/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.32%8/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.25%9/9
  1/9
  WhatsApp Image 2016-11-03 at 10.09.31
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 33
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
  • Zona e brendshme: 126 m²
  • Mbulim zone: 126 m²
   • per shitje 252 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane kafe Roma.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone.
  Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 126.00 m²
   • Zone interneti 126.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %