Ju jeni vizitori 4690551

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me qira ne Bllok
 • IMG-20161102-WA0028
  Full Screen
  • IMG-20161102-WA0028%1/9
  • IMG-20161102-WA0031%2/9
  • IMG-20161102-WA0045%3/9
  • IMG-20161102-WA0027%4/9
  • IMG-20161102-WA0030%5/9
  • IMG-20161102-WA0042%6/9
  • IMG-20161102-WA0044%7/9
  • IMG-20161102-WA0046%8/9
  • IMG-20161102-WA0029%9/9
  1/9
  IMG-20161102-WA0028
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 143
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet zyre me qira ne Bllok.
  Ambienti ka siperfaqe totale 115 m2 i organizuar ne 4 ambiente te vecanta funksionale per zyra.
  Jepet totalisht i mobiluar .Eshte ne katin e 2-te teknik.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me akses direkt ne rrugen kryesore dhe me mundesi reklamimi.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta