Ju jeni vizitori 4690400

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra ne Bllok me Qira
 • 2016-11-02-20-41-06-839
  Full Screen
  • 2016-11-02-20-41-06-839%1/10
  • 2016-11-02-20-41-46-936%2/10
  • 2016-11-02-20-40-48-045%3/10
  • 2016-11-02-20-38-07-412%4/10
  • 2016-11-02-20-39-12-371%5/10
  • 2016-11-02-20-39-47-364%6/10
  • 2016-11-02-20-42-08-775%7/10
  • 2016-11-02-20-42-39-174%8/10
  • 2016-11-02-20-40-06-775%9/10
  • 2016-11-02-20-40-25-761%10/10
  1/10
  2016-11-02-20-41-06-839
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 142
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet zyre me qira ne Bllok.
  Me siperfaqe totale 115m2, i organizuar ne 4 ambiente te vecanta funksionale per zyra.
  Ambienti ofrohet i mobiluar si zyre dhe eshte ne katin e 1-re teknik.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara me akses direkt ne rrugen kryesore dhe me mundesi reklamimi.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta