Ju jeni vizitori 4690573

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ,Rruga : Irfan Tomini
 • 4
  Full Screen
  • 4%1/8
  • 1%2/8
  • 9%3/8
  • 2%4/8
  • 3%5/8
  • 5%6/8
  • 6%7/8
  • 7%8/8
  1/8
  4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 555
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Irfan Tomini
  • Zona e brendshme: 88,70 m²
   • per shitje 72 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 te rruga :Irfan Tomini ,perballe kompleksit Delijorgji.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje + gatim,2 tualete,1 ballkon.I ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuar ate Tiranes apartamenti mund te ofroje nje jetese sa me te qete dhe normale.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone apo detaje me te hollesishme mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 88.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %