Ju jeni vizitori 4646166

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Gazoniere OKAZION
 • IMG_3109
  Full Screen
  • IMG_3109%1/11
  • IMG_3110%2/11
  • IMG_3112%3/11
  • IMG_3111%4/11
  • IMG_3152%5/11
  • IMG_3154%6/11
  • IMG_3156%7/11
  • IMG_3159%8/11
  • IMG_3160%9/11
  • IMG_3157%10/11
  • IMG_3161%11/11
  1/11
  IMG_3109
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 296
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi Iliria
  • zone: - - -
  • Adresa: Iliria Plazh Durres
  • Zona e brendshme: 33 m²
   • per shitje 15 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten 4 gazoniere ne plazh tek 'Iliria' me cmim okazion. Gazonieret ndodhen ne katin e trete te nje pallati te ri 5 katesh. Siperfaqja e tre gazoniere eshte 33 m2 me cmim 15000 euro , ndersa nje gazoniere eshte 40 m2 dhe ka cmim me te larte se te parat. Per informacion te metejshem pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • gjysmebanjo
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 33.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %