Ju jeni vizitori 4610531

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHitet ose jepet me qera club ne rr.elbasanit
Ekskluzive
 • 20161103_102612
  Full Screen
  • 20161103_102612%1/18
  • 20161103_102229%2/18
  • 20161103_102224%3/18
  • 20161103_102252%4/18
  • 20161103_102317%5/18
  • 20161103_102307%6/18
  • 20161103_102327%7/18
  • 20161103_102337%8/18
  • 20161103_102359%9/18
  • 20161103_102348%10/18
  • 20161103_102406%11/18
  • 20161103_102430%12/18
  • 20161103_102418%13/18
  • 20161103_102435%14/18
  • 20161103_102457%15/18
  • 20161103_102520%16/18
  • 20161103_102450%17/18
  • 20161103_102605%18/18
  1/18
  20161103_102612
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 472
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: RR. ELBASANIT
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
   • per shitje 400 000 €
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera club ne rr.elbasanit ne rruge kryesore , clubi eshte i arreduar totalisht me investim modern, invesitimi eshte bere para 4 muajsh ku cdo gje eshte e re, organizohet nga 300m², qeraja eshte 2000 euro si dhe per shitje 400.000 euro , me dokumentacione te rregullta hipotekore. clubi eshte i pajisur me leje akustike ,te interesuarit te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %