Ju jeni vizitori 4612186

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per shitje dhe qira ne Qender
 • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.01.31
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.01.31%1/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.01.31 (1)%2/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.06.50%3/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.01.32%4/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.06.48%5/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.06.49%6/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.06.52%7/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.06.51 (1)%8/9
  • WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.06.51 (2)%9/9
  1/9
  WhatsApp Image 2016-11-03 at 17.01.31
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 734
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Donika Kastrioti
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 650 000 €
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial per shitje dhe qira ne rrugen Donika Katrioti.
  Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i aksesueshem dhe me nje vizualitet nga rruga kryesore.
  Mund te perdoret per cfaredolloj veprimtarie.
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %