Ju jeni vizitori 4612141

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan tek rr.naim frashri
 • 20161101_172748
  Full Screen
  • 20161101_172748%1/4
  • 20161101_172754%2/4
  • 20161101_172711%3/4
  • 20161101_172730%4/4
  1/4
  20161101_172748
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 474
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 dhjetori
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  shitet dyqan i restauruar ne nje pallat ekzistues ne rr .Naim Frasheri ,ambjenti eshte gati dhe i pershtatshem per bar kafe ose cdo lloj biznesi tjeter , organizohet nga 70m²
  kati pare.i paisur me certifikate pronesie ,shitet per 75.000 euro.te interesuarit te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %