Ju jeni vizitori 4586930

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 Prane Shen Eleonores
 • 14962291_889639107840369_834986273_n
  Full Screen
  • 14962291_889639107840369_834986273_n%1/10
  • 14914562_889639121173701_1262408272_n%2/10
  • 14872431_889639034507043_129699462_n%3/10
  • 14914803_889639097840370_1279783798_n%4/10
  • 14958690_889639044507042_394018643_n%5/10
  • 14958844_889639067840373_240347166_n%6/10
  • 14971346_889639084507038_195598760_n%7/10
  • 14971420_889639091173704_624192924_n%8/10
  • col 008%9/10
  • col 005%10/10
  1/10
  14962291_889639107840369_834986273_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 725
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 65,37 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 65.35m2 prane Shen Eleonores.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Ndodhet ne katin e katert .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 65.37 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %