Ju jeni vizitori 4610663

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 te Brryli.
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/11
  • 14%2/11
  • 17%3/11
  • 1%4/11
  • 4%5/11
  • 18%6/11
  • 6%7/11
  • 8%8/11
  • 9%9/11
  • 11%10/11
  • 16%11/11
  1/11
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 556
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga :Arkitekt Kasemi
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • per shitje 159 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 te rruga :Arkitekt Kasemi.Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje,2 tualete,ballkon .Apartamenti eshte i rikonstruktuar ,me punime mjaft cielsore.ka te istaluar dhe funksional sistemin chiller,ka nje oxhak funksional.Tualetet jane te paisuar a me vaske me hidromasazh.Gjithashtu ka edhe nje dhome garderobe.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.Disponon certifikate pronesie .Bashke me apartamentin shitet edhe nje vend parkimi nentoksore.Apartamenti shitet i mobiluar.Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %