Ju jeni vizitori 4602455

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartment Dubleks 3+1 te Komuna Parisit.
 • IMG_7916
  Full Screen
  • IMG_7916%1/13
  • 14962765_767570713381783_2342489972806077244_n%2/13
  • 14976766_767571303381724_4518582129372572014_o%3/13
  • 14889859_767571140048407_7158342982842840782_o%4/13
  • IMG_7921%5/13
  • 14918782_767570783381776_6591722458224945528_o%6/13
  • IMG_7918%7/13
  • 14915353_767571093381745_8984102910106550594_n%8/13
  • IMG_7911%9/13
  • 14883694_767571210048400_3335362037891965412_o%10/13
  • IMG_7924%11/13
  • IMG_7917%12/13
  • IMG_7914%13/13
  1/13
  IMG_7916
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 726
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Bill Klinton, Komuna e Parisit.
  • Zona e brendshme: 187 m²
  • Mbulim zone: 187 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament Dubleks 3+1 per shitje te Komuna e Parisit . Eshte i organizuar ne dhome ndenje. Kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqje totale 187m2. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Apartementi ndodhet ne nje nga komplekset me cilesor dhe eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 187.00 m²
   • Zone interneti 187.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Majlinda Budani
  Telefone: +355694050009
  email: majlinda.budani@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %