Ju jeni vizitori 4610461

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent komercial ne lagjen nr.4, Sarande
 • 034
  Full Screen
  • 034%1/6
  • 032%2/6
  • 031%3/6
  • 030%4/6
  • 029%5/6
  • 028%6/6
  1/6
  034
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 330
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr.4, Sarande
  • Zona e brendshme: 30 m²
   • Per qira  90 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial me qira ne lagjen nr.4. Ky objekt ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe mund te shfrytezohet per nje sere aktivitetesh komerciale. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga nje dhome dhe nje tualet.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta