Ju jeni vizitori 4602521

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira
 • IMG_6754
  Full Screen
  • IMG_6754%1/38
  • IMG_6766%2/38
  • IMG_6747%3/38
  • IMG_6740%4/38
  • IMG_6744%5/38
  • IMG_6743%6/38
  • IMG_6745%7/38
  • IMG_6748%8/38
  • IMG_6750%9/38
  • IMG_6752%10/38
  • IMG_6757%11/38
  • IMG_6758%12/38
  • IMG_6761%13/38
  • IMG_6762%14/38
  • IMG_6765%15/38
  • IMG_6768%16/38
  • IMG_6769%17/38
  • IMG_6770%18/38
  • IMG_6771%19/38
  • IMG_6772%20/38
  • IMG_6774%21/38
  • IMG_6776%22/38
  • IMG_6777%23/38
  • IMG_6779%24/38
  • IMG_6781%25/38
  • IMG_6780%26/38
  • IMG_6782%27/38
  • IMG_6785%28/38
  • IMG_6784%29/38
  • IMG_6787%30/38
  • IMG_6791%31/38
  • IMG_6792%32/38
  • IMG_6789%33/38
  • IMG_6794%34/38
  • IMG_6795%35/38
  • IMG_6796%36/38
  • IMG_6798%37/38
  • IMG_67478%38/38
  1/38
  IMG_6754
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 455
  • Dhomat gjumi: 11 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Sauk i poshtem
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Zone toke: 460 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Vile 3-kateshe prane liqenit artificial te Tiranes, poshte 'Pallatit te Brigadave' (Sauk i poshtem). Vitet e fundit, vila ka funksionuar si rezidenca e Ambasadorit Rus dhe Kosovar. Siperfaqja e nje kati eshte 140 m2 + bodrum me siperfaqe bodrum me siperfaqe 70 m2. Gjithashtu ka nje tarrace me pamje nga liqeni artificial me siperfaqe 140 m2. Dhome garderobe, oxhak ne katin e pare si dhe sobe me pelet. Ne total jane 11 ambjente te gjitha te kondicionuara dhe te mobiluara. Ne vile ndodhet nje gjenerator i fuqishem (super silencioz) qe arrin te furnizoje gjithe ambjentin me energji elektrike. Uje 24 ore si dhe 5 mije litra rezerve. Vila eshte e pajisur me 5 banjo, 2 prej te cilave jane me hidromasazh dhe sauna. Gjithastu nje panel djellor eshte i lidhur me sistemin e viles qe sherben per ngrohjen e ujit pa shpenzime elektrike
  Per cdo vizite ju lutem na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 11
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 460.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 5
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Metaj
  email: daniela.metaj@c21infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta