Ju jeni vizitori 4646120

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 tek Rr. 'Bardhyl'.
 • d8356ad9-6c34-44d2-978a-a91a7703c091
  Full Screen
  • d8356ad9-6c34-44d2-978a-a91a7703c091%1/7
  • eec31ba3-01cb-4f33-b9ac-b3a6872f8472%2/7
  • 1754c959-a3a7-495e-959d-a2b741fd8016%3/7
  • 8852b0dd-2e6d-4b66-baf0-3cf2cde01733%4/7
  • 216583f6-0ed1-4a6c-8bee-0718b3726260%5/7
  • %6/7
  • 96d7554e-8f5d-43a4-bdb1-2cbc4bf870c2%7/7
  1/7
  d8356ad9-6c34-44d2-978a-a91a7703c091
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 456
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Gogo Nushi
  • Zona e brendshme: 53 m²
   • per shitje 47 500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 tek Rr. 'Bardhyl'. Apartamenti ka siperfaqe 53 m2 dhe ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e dyte. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet , nje ballkon dhe eshte i restauruar totalisht. Apartamenti orientohet nga perendimi. Ky apartament disponon certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 53.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %