Ju jeni vizitori 4646041

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Rruga 'Pjeter Budi'
 • 14958970_1006325632846454_1426867999_o
  Full Screen
  • 14958970_1006325632846454_1426867999_o%1/13
  • 14971484_1006325706179780_460874641_o%2/13
  • 14881193_1006325649513119_1394023014_o%3/13
  • 14971108_1006325732846444_2081802373_o%4/13
  • 14970856_1006325789513105_1954632288_o%5/13
  • 14958965_1006325832846434_862054335_o%6/13
  • 14970911_1006325742846443_1592749518_o%7/13
  • 14970960_1006325762846441_1907599001_o%8/13
  • 14958921_1006325659513118_888158407_o%9/13
  • 14964126_1006325639513120_1398262919_o%10/13
  • 14970957_1006325679513116_1838117144_o%11/13
  • 14975701_1006325782846439_1168950082_o%12/13
  • 14970869_1006325849513099_261588863_o%13/13
  1/13
  14958970_1006325632846454_1426867999_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 505
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Pjeter Budi"
  • Zona e brendshme: 104,70 m²
  • Mbulim zone: 104,70 m²
   • per shitje 175 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje tek 'Rruga Pjeter Budi'.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 104,70m2, i organizuar ne 2 dhoma,1 sallon,1 aneks,nje koridor qe lidh ambjentet e apartamentit,2 ballkone dhe 2 tualete.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme, ne nje pallat te ri, me ashensor dhe te miradministruar. Se bashku me apartamentin jepet dhe nje garazhd 25m2. Per me shume informacion, ose vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.70 m²
   • Zone interneti 104.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 25
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %