Ju jeni vizitori 4612215

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial me Qira!
 • WhatsApp Image 2016-11-02 at 14.00.43
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-02 at 14.00.43%1/4
  • WhatsApp Image 2016-11-02 at 14.00.40%2/4
  • WhatsApp Image 2016-11-02 at 14.00.34%3/4
  • WhatsApp Image 2016-11-02 at 14.00.37%4/4
  1/4
  WhatsApp Image 2016-11-02 at 14.00.43
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 457
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Zenel Baboci"
  • Zona e brendshme: 84 m²
   • Per qira  455 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti me nje hapesire 84m2 organizohet ne nje hapesire te vetme dhe nje tualet.
  Mund te jete funksional per shume aktivitete te ndryshme.
  Per ne vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 84.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta