Ju jeni vizitori 4586899

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira ne Bllok
 • IMG-20161028-WA0012
  Full Screen
  • IMG-20161028-WA0012%1/7
  • IMG-20161028-WA0014%2/7
  • IMG-20161028-WA0015%3/7
  • IMG-20161028-WA0016%4/7
  • IMG-20161028-WA0013%5/7
  • IMG-20161028-WA0010%6/7
  • IMG-20161028-WA0011%7/7
  1/7
  IMG-20161028-WA0012
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 506
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 112 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira me siperfaqe te brendshme prej 100 m2 e organizuar nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dy dhoma gjumi ballkon si dhe dy tualete. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta