Ju jeni vizitori 4690499

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qira ne Kompleksi Long Hills
 • IMG-20161026-WA0005
  Full Screen
  • IMG-20161026-WA0005%1/7
  • IMG-20161026-WA0000%2/7
  • IMG-20161026-WA0001%3/7
  • IMG-20161026-WA0002%4/7
  • IMG-20161026-WA0007%5/7
  • IMG-20161026-WA0006%6/7
  • IMG-20161026-WA0004%7/7
  1/7
  IMG-20161026-WA0005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 507
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi LONG HILLS
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 450 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe siperfaqe te jashtme 450 m2.
  Pjesa e brendshme eshte e ndare ne 2 kate, ku kati i pare eshte organizuar ne nje living room,kitchen, tualet dite dhe nje dhome.Ka dalje ne oborr si dhe oxhak ne dhomen e ndenjes funksional me dru.
  Kati i dyte eshte i organizuar në dhome gjumi matrimoniale, dhome per femije ose te ftuar si dhe tualet. Kopshti i viles eshte i kuruar me detaje , ku pervec gjelberimit ka dhe luleve dekorative.
  Vila ka nje mobilim te kendshem me stil modern. Ajo disponon sistem qendror ngrohje/ftohje .
  Per shkak te vendodhjes ne nje prej rezidencave me te famshme te vilave ne Tirane, ka siguri te larte, ajer te paster, qetesi, pishina, bar , restorant, market dhe administrim.Per nje vizite ne prone apo informacion te detajuar ju ftojme te na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 450.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta