Ju jeni vizitori 4690439

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent me pamje ne rruge kryesore te bllokut SHITET
 • 14937096_688048224679406_244271370_n
  Full Screen
  • 14937096_688048224679406_244271370_n%1/6
  • 14936930_688047118012850_685899127_n%2/6
  • 14958267_688047501346145_1335604663_n%3/6
  • 14958852_688047191346176_181270842_n%4/6
  • 14958414_688047271346168_263446190_n%5/6
  • 14961300_688047061346189_744749852_n%6/6
  1/6
  14937096_688048224679406_244271370_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 562
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • per shitje 308 000 €
 • Detajet e prones

  Investim!
  Shitet ambjent per te zhvilluar aktivitetin tuaj per zyra,klinika,apo cdo lloj aktiviteti tjeter ne bllok me nje vizibilet te madh ne rruge kryesore i cili pershkohet nga nje levizshmeri goxha e larte e njerezve. Ndodhet ne katin e dyte dhe te jep mundesine te vendosesh nje reklamim te qarte per biznesin tuaj. Ndertesa eshte e perbere nga ambjente komerciale te ndryshme. 140 m2 ne hipoteke , shitet vetem me m2 qe jane ne hipoteke jo te perbashketat.
  Ne rast se doni te investoni na kontaktoni per ta bere kete ambjent tuajin!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %