Ju jeni vizitori 4587019

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje
 • 14914613_10202543336102350_819038062_n
  Full Screen
  • 14914613_10202543336102350_819038062_n%1/3
  • 14961341_10202543335382332_1483642152_n%2/3
  • 14963083_10202543335302330_783921575_n%3/3
  1/3
  14914613_10202543336102350_819038062_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 9
  • Tipi i prones: servis makinash
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Dritan Hoxha"
  • Zona e brendshme: 52 m²
  • Mbulim zone: 52 m²
   • per shitje 104 000 €
 • Detajet e prones

  Ne rrugen kryesore 'Dritan Hoxha', dyqani ka nje siperfqe prej 52 m² ku perfshihet brenda dhe tualeti.'
  E pershtatshme per cdo lloje biznesi.Cmimi 2000 €/m² Me certifikate pronesie.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 52.00 m²
   • Zone interneti 52.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Dallendyshe Dervishaj
  Telefone: 0662002500
  email: dallendyshe.dervishaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %