Ju jeni vizitori 4690558

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 4+1 ne shitje
 • 162_1_0
  Full Screen
  • 162_1_0%1/8
  • 14914765_137487053391644_305881474_n%2/8
  • 14962831_137486623391687_1056996219_n%3/8
  • 14962846_137486806725002_1791113119_n%4/8
  • 14971389_137486866724996_1323231103_n%5/8
  • 14971391_137489120058104_1404968685_n%6/8
  • 14914678_137486926724990_749680899_n%7/8
  • 14971216_137487326724950_911199542_n%8/8
  1/8
  162_1_0
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 6
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa:  Vetëm 15 minuta në këmbë nga Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 156,40 m²
   • per shitje 194 900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti per shitje 4+1 me siperfaqe 203.7 m2 dhe verande 189.9 m2 e aksesushme me shkalle te brendshme.
  Ne apartament nuk kane perfunduar punimet e rafiniturave (lene sipas deshires se klientit) ,salloni i apartamentit eshte i bollshem dhe me ndricim natyral , ofron nje peisazh te mrekullueshem . apartamenti disponon 4 dhoma gjumi , 2 tualete gjithashtu me ndricim natyral dhe 3 ballkone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 156.40 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aleks Pashaj
  Telefone: 0695541414
  email: aleks.pashaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %