Ju jeni vizitori 4586891

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » QIra apartament 2+1 Prane qendres Globe
 • IMG_2337
  Full Screen
  • IMG_2337%1/6
  • IMG_2348 (1)%2/6
  • IMG_2344 (1)%3/6
  • IMG_2342%4/6
  • IMG_2340 (1)%5/6
  • IMG_2343%6/6
  1/6
  IMG_2337
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 730
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 94 m²
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me qera tek Rr Kvajes,prane qendres GLOBE.Me siperfaqe 94m2 kati i 3.Apartamenti organizoet nga 2dhoma gjumi dhe 1tualet.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 94.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta