Ju jeni vizitori 4602452

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile 2-kateshe te rruga Qemal Stafa.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/4
  • 2%2/4
  • 5%3/4
  • 8%4/4
  1/4
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 521
  • Dhomat gjumi: 0 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga qemal stafa
  • Zona e brendshme: 117,50 m²
   • per shitje 1 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile te rruga :Qemal Stafa,shume afer me qendren e Tiranes.Vila organizohet ne 2-kate dhe eshte restauruar se fundmi.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 0
   • Dhoma ndenje 0
   • te gjitha dhomat 0
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 117.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %