Ju jeni vizitori 4646104

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU
 • 14958254_1199495536787687_557555813_n
  Full Screen
  • 14958254_1199495536787687_557555813_n%1/31
  • 14962332_1199495733454334_424141928_n%2/31
  • 14937858_1199495213454386_1869883951_n%3/31
  • 14937910_1199495933454314_1763953816_n%4/31
  • 14958268_1199495870120987_1447308413_n%5/31
  • 14958536_1199495183454389_1883960853_n%6/31
  • 14958691_1199493360121238_1677450669_n%7/31
  • 14958835_1199495820120992_19589135_n%8/31
  • 14958692_1199495846787656_1566901942_n%9/31
  • 14958886_1199495136787727_1846730827_n%10/31
  • 14961363_1199496160120958_1305475122_n%11/31
  • 14962377_1199495243454383_1195204898_n%12/31
  • 14962287_1199495866787654_1854232936_n%13/31
  • 14962377_1199496076787633_2046268821_n%14/31
  • 14962906_1199495793454328_1285477298_n%15/31
  • 14962963_1199495970120977_1086684889_n%16/31
  • 14962827_1199495700121004_375607544_n%17/31
  • 14997078_1199459316791309_1323428870_n%18/31
  • 14961503_1199495990120975_729248886_n%19/31
  • 14963074_1199495750120999_198256091_n%20/31
  • 14971212_1199493390121235_1172387772_n%21/31
  • 14971832_1199495903454317_543539992_n%22/31
  • 14996488_1199496016787639_1746319853_n%23/31
  • 14996568_1199495803454327_436032117_n%24/31
  • 14996507_1199495943454313_715830021_n%25/31
  • 14997063_1199495160121058_55977903_n%26/31
  • 14971252_1199495883454319_1033132465_n%27/31
  • 14997102_1199495953454312_1846873670_n%28/31
  • 14997231_1199495993454308_858920101_n%29/31
  • 14997152_1199495936787647_250491737_n%30/31
  • 14997105_1199495140121060_919899824_n%31/31
  1/31
  14958254_1199495536787687_557555813_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 346
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1+2wc+1verande+1ballkon me qira tek Fresku.
  Adresa e apartamentit ndodhet ne drejtimin e rruges nacionale 'Dajt' ne afersi te restorant 'Freskut'.
  Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese pese kateshe.

  Apartamenti disponon dy dhoma gjumi , nje dhome ndenjie dhe dy tualete, gjithashtu dhe nje verande te bolleshme rreth 70 m2 .
  Dhoma e gjumit matrimoniale disponon dhe akses ne ballkon.
  Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej rreth 190 m2, dhe ka nje orentim fantastik duke bere te mundur ndricimin dhe ngrohjen natyrale te apartamentit.
  Cmimi eshte i diskutueshem gjithashtu apartamenti disponon dhe garazhdin e perfshire ne cmim.
  Apartamenti eshte i pabanuar me perpara.
  Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • dhome dielli
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga mali
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 190.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta