Ju jeni vizitori 4646181

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qira
 • 5
  Full Screen
  • 5%1/10
  • 2%2/10
  • 9%3/10
  • 1%4/10
  • 8%5/10
  • 4%6/10
  • 3%7/10
  • 10%8/10
  • 11%9/10
  • 7%10/10
  1/10
  5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 731
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Gardes
  • Zona e brendshme: 138 m²
  • Mbulim zone: 152 m²
   • Per qira  1 400 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira prane Gardes te Republikes. I organizuar ne sallon te madh ndenje, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. I pozicionuar ne nje nga pallatet e ndertuar kohet e fundit, shume cilesor dhe me administrim shume te mire. Zona afron gjithe facilitete per nje jetese sa me te mire. Totalisht i mobiluar . Apartamenti ka dhe garazh te perfshir ne cmim. Per me shume detaje ju ftojm per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 152.00 m²
   • Zone interneti 138.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta