Ju jeni vizitori 4646033

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 9
  Full Screen
  • 9%1/7
  • 8%2/7
  • 6%3/7
  • 2%4/7
  • 3%5/7
  • 5%6/7
  • 1%7/7
  1/7
  9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 732
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane rezidenc "Kodra e Diellit"
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 92 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 87m2 prane Rezidences 'Kodra e Diellit'. I pozicionuar ne katin e peste te nje pallati shume cilesor dhe me administrim shume te mire. I organizuar ne sallon ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet, depo dhe nje ballkon. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.00 m²
   • Zone interneti 87.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %