Ju jeni vizitori 4610628

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament 3+1 ne Bllok
 • DSC08608
  Full Screen
  • DSC08608%1/8
  • DSC08607%2/8
  • DSC08611%3/8
  • DSC08612%4/8
  • DSC08613%5/8
  • DSC08614%6/8
  • DSC08618%7/8
  • DSC08620%8/8
  1/8
  DSC08608
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 477
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 3+1 ne bllok.Apartamenti ndodhet prane gjimnazit Petro Nini Luarasi nje nga zonat me te mira te Tiranes.Organizohet ne 1 sallon te madh 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Eshte i mobiluar mjaft mire,2 nga dhomat e gjumit bashk me sallonin te pajisur me kondicioner.Pozicioni hapsira dhe mobilimi e bejn ate nje okazion.Per me teper detaje na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta